Hokejowy wynik i dobra gra chłopców

Halowe zmagania w tym sezonie rozpoczęła grupa chłopców, która w sobotnie przedpołudnie w ramach meczu towarzyskiego zmierzyła się z Szkołą Futbolu Luboń 2009. 

Chłopcy początkowo mieli wziąć udział w turnieju Polibuda Kids Cup ale niestety zmagania na Polibudzie nie doszły do skutki. Udało się zorganizować grę kontrolną, która pozwoliła nam na przetestowanie założeń realizowanych podczas treningów.

Ciekawe akcje przeprowadzone przez obie drużyny, parady bramkarskie oraz grad bramek (spotkanie zakończyło się wynikiem 12 – 12) niejednokrotnie zostały nagrodzone oklaskami przez zgromadzonych na hali kibiców obu ekip. 

Radość z gry i bardzo kreatywne cieszynki w wykonaniu naszych chłopców po każdej strzelonej bramce uświetniały sobotnie widowisko. 

Pięciokrotnie na listę strzelców wpisał się Jan Darol, jedno trafienie zanotował Kajtek Smogór natomiast po dwie bramki dołożyli Igor Szymanowski, Alan Ignasiak oraz Tomek Sobczak (dla całej tej trójki był to pierwszy mecz w barwach naszej szkółki, jak widać bardzo udany 🙂 )

Wszyscy chłopcy w składzie: Szymon Binek, Igor Szymański, Alan Ignasiak, Tomek Sobczak, Jasiu Darol, Michał Barancewicz, Michał Goździewski, Wojtek i Jurek Dombek, Gabryś Szymanowski, Maks Gołębowski oraz Kajtek Smogór zasługują na ogromne BRAWA! 

Share: