TRZECIA RUNDA W RED BOX JUNIOR LIDZE


DZIEWCZĘTA KWINTESENCJĄ SOBOTNIEGO FUTBOLU!!!

 

Kto nie widział ten żałuje, a kto był ten przyklaskuje!!!????????????????????

Sobotni sportowy poranek był dla naszych dziewczyn BARDZO udany i na długo pozostanie on symbolem piłkarskich umiejętności tej grupy szkoleniowej!

 Już początek pierwszego meczu zapowiadał się obiecująco, bowiem kilka chwil po rozpoczęciu gry dzięki bramce Gabrysi Wolskiej wyszliśmy na jednobramkowe prowadzenie.

Charyzma i odwaga dziewcząt w poczynaniach obronnych jak i ofensywnych długo nie pozwoliły przeciwnikowi na odrobienie strat,jednak nieszczęśliwie (po rykoszecie) utracona bramka pod koniec przyniosła nam remis 1:1.
Na piłkarsko koncertowo zagrany mecz nie czekaliśmy zbyt długo.
Drugie spotkanie to sportowe arcydzieło w wykonaniu zawodniczek, które zostało okraszone bardzo ładną bramką doskonale spisującej się w ostatnich meczach defensorki Julki Sikorskiej.
*Trio obrończyń Julka ,Ola Nowak, Ania Brzostowicz to pokaz solidnej gry defensywnej gdzie ręce same składały się do oklasków. Dzięki dobrej postawie w.w zawodniczek ofensywa którą stanowiły Julita Fengler, Gabrysia Wolska, Roksana Otrębska mogła dobrze wykonywać swoją pracę na połowie rywali i pod przeciwną bramką.
*Julita Gabi i Roksi rozgrywając doskonałe mecze miały swoje szanse na strzelenie niejednej bramki,lecz w wielu sytuacjach zabrakło naprawdę odrobiny szczęścia.
Waznym aspektem jest spełnianie indywidualnie wyznaczonych zadań każdej zawodniczki dzięki czemu cała drużyna tak jak tydzień temu tak i dzisiaj starała się jak najwięcej grać w piłkę a nie ją… ,, kopać „.

Ostatecznie wygrana i 2 remisy z drużynami chłopców cieszą bardzo nasze oczy.
Dziewczęta nie grając dzisiaj w optymalnym składzie i majac tylko jedną zmienniczkę zostawiły na boisku kawał dużego SERDUCHA!

SZACUNEK DLA NASZYCH ZAWODNICZEK ZA SOBOTNIE LIGOWE WYSTĘPY!

Share: