TURNIEJ DZIEWCZĄT – JUNA CUK CUP

✅ W dniu wczorajszym drużyna dziewcząt rozegrała swój pierwszy turniej w Nowym Roku


✅ Zawodniczki rywalizowały z zespołami chłopców z rocznika 2006, rozgrywając w całym turnieju 5 pojedynków meczowych. Niestety żadnego z nich nie udało się wygrać, ale warto zauważyć że dla naszych dziewcząt to była rywalizacja z rówieśnikami,bądź nawet starszymi chłopcami, którzy na tym poziomie rozwojowym cechują się już nieco innym rozwojem fizycznym. Pomimo tej różnicy i braku wygrania któregoś z meczów jesteśmy zadowolone z postawy dziewcząt nie zapominając o tym,że odbyliśmy tylko jedną jednostkę treningową po przerwie świąteczno-noworocznej.
✅ W trakcie gry z wymagajacymi przeciwnikami była widoczna chęć i zaangażowanie dziewcząt, które starały się nie ustępować silniejszym chłopcom co nas cieszy i nawet sama szybkość organizacji się drużyny na boisku była lepsza niż w poprzednich występach drużyny.
✅ Niestety przez kontuzję Emili Polaczyk oraz powracającej do zdrowia po operacji Oli Nowak i kilku nieobecnościach innych dziewcząt nie mogliśmy wystąpić w pełnym składzie ,ale cieszymy się że kontuzjowane zawodniczki były wczoraj z Nami i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i pełni sił!

⭕ Dziękujemy dziewczętom za emocje i pamiętamy że to dopiero początek naszej przygody sportowo-noworocznej????.

Share: